“Pagrindiniai skirtumai tarp Vedinės ir Vakarų astrologijos – Planetos, Namai, Aspektai, fiksuotas Zodiakas, padalintas žemėlapis”

2012 m. Spalis 24 d., Trečiadienis

Kviečiame visus į paskaitą “Pagrindiniai skirtumai tarp Vedinės ir Vakarų astrologijos – Planetos, Namai, Aspektai, fiksuotas Zodiakas, padalintas žemėlapis”

Vedėjas: ARJUN CHAKRABORTY (Ardžunas Čakrabortis, 1976) vedinis astrologas, brahmanas, astrominerologas ir chiromantas iš Kalkutos tęsia šeimyninę tradiciją, skleidžia Džjotiš mokslą - skaito paskaitas bei seminarus Europos universitetuose ir vediniuose centruose, konsultuoja, rašo straipsnius tarptautiniams žurnalams. Turi tokius laipsnius kaip Džjotiš Gjanačarja, Džjotiš Digvidžajy ir kt. Užsiima vien tik astrologija daugiau nei 15 metų, dėsto Kalkutos Astrologijos Mokslų Institute.

Vieta: Dujotiekio g. 26a., Kaunas.

Laikas: 19val.

Atsilyginimas: auka.

Daugiau informacijos: tel +370 699 41313, +370 37 222278, el. paštu info@kjs.lt, info@yogatherapy.lt
www.kjs.lt ir www.yogatherapy.lt

“Hatha joga - asanos, pranajamos, bandhos, mudros”

2012 m. Spalis 24 d., Trečiadienis

Kviečiame į praktinį Hatha-jogos seminarą kartu su Satčitananda Das.

Laikas: spalio 27, 28 dienomis.

Vieta: Kauno jogos studija, Seinų g. 5, Kaunas.

Kalba: rusų (esant pageidavimui, su vertimu į lietuvių kalbą).

Satčitananda Das svetainė internete www.ananda.lv

SATČITANANDA DAS (Sergej Pavliukevič, Latvija) – Mahatma Devdaso Maharadžo paramparos (perdavimo linija) mokinys, Devraha Satguru Babadži ir Šri Ramanudži Ačarja. Ajurvedos akademijos Latvijoje lektorius bei jogos mokytojas.

Daugiau informacijos: spauskite ant paveikslėlio apačioje.